بألاخره درجمهوری اسلامی راهی برای رهائی از اعدام یافته شد!

vmnnj

تخفیف اعدام 21 زندانی بخاطرحفظ قرأن!

حکومت اسلامی رتبه اول سرانه  کشتار را در سطح جهانی دارد! ( البته  تنها دراین رشته رتبه دارنخست نیست).  وقتی سخن از آدم کشی عمدی توسط دولتها می شود، کسی را یارای رقابت با جمهوری اسلامی نیست.  از همین رو این شاخص  به تنهائی نام ایران و جمهوری اسلامی را بی وقفه در رسانه و گزارش های حهانی بر سرزبانها جاری ساخته  و به تنهائی برای شرمسارکردن هرایرانی دراقصی نقاط عالم کافی است. رژیم می گوید 70 درصداین اعدام ها بخاطرموادمخدراست. باین ترتیب شرمساری از دوسواست: از یکسو معلوم می شود  حکومت اسلامی طی 35 سال ایران را به یکی از معتادترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. خمینی در اوائل انقلاب به حکومت شاه خرده می گرفت که تنها گورستان ها رآ آبادکرده است، اما خود با میراثی که از خود به جانهادهبا احرازمقام نخست اعدام ها  گورستانها را چندین برابرآبادترکرده است. باین اعتباراین ادعا که مذهب و حاکمیت مذهب براستی افیون جامعه است، در حکومت اسلامی مصداق واقعی خود را یافته و حقانیت خویش را به اثبات رسانده است. سویه دوم شرمساری اما رکورد داری در قصابی و کشتاررسمی است. ازیک طرف خود با ایجادفقر و بحران و  بیکاری میلیونی و فشارهای اجتماعی سنگین مولد اصلی اعتیاد وبی خانمانی و یا توسل به قاچاق است و حتی از ِقبل آن سوداگری هم می کند، و از طرف دیگر داس بدست به دروی محصولی که خودمی پروراند مشغول است. در این میان قمپزهای  فرماندهان سپاه  که جای احمدی نژاد را پرکرده و مدعیند که تنها ایران واجد  توانائی لازم برای رهبری جهان اسلام و منطقه است،  ذره ای از این شرمساری نمی کاهد.

 البته جمهوری اسلامی بدلیل داشتن چنین افتخاری بطورروزافزونی زیرفشارنهادهای حقوق بشر و سازمان ملل و نیزبرخی دولت ها (بویژه دولتهای اروپا) قرارگرفته است و می داند که این فشارها بدنبال مصالحه های سیاسی بیشتر و بیشترهم شده است.

با چنین وضعیتی ظاهرا باید از خبر تبدیل حکم اعدام 21 نفر به حبس ابد و یکنفر به 15سال، توسط مقامات استان اصفهان و بجنورد خوشحال بود، گواین که خود این نوع شستشوی مغزی بقدرکافی ضدانسانی است. چرا که آنها دلیل لغوحکم اعدام ها را حفظ قران توسط این محکومان به اعدام عنوان کرده اند! شاید هم بدنبال راهی شرعی برای کاستن از فشارجهانی برآمده اند. بهرحال از آنجائی که نیش عقرب نه از ره کین است، اقتضای طبیعتش این است، باید به این فشارها افزود تا جمهوری اسلامی مجبورشود راه های بهتر. انسانی تری برای کاستن از شتاب ماشین کشتارپیداکند.

*-   

http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2014/02/140209_l45_execute_prisoners_quran.shtml

Advertisements

Posted on فوریه 15, 2014, in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: