دارند رسوائی مداح هفت تیرکش را جمع می کنند!

خبرهای تازه حکایت از تلاش های پشت پرده برای پایان دادن به این ماجردارد. به احتمال قوی دستور از بیت رهبری آمده که این قضیه را کشش ندهید و جمع اش کنید.  اجازه ندهید که بیش از این دین و مقدسات و مداحان اهل بیت و خلیفه زمان آماج تیر طعنه و تمسخرو عناددشمنان اسلام قرارگیرد!
درحالی که گزارش های نقل شده از محمودکریمی در مورد این ماجرا از مزاحمت اراذل و اوباش و  تهدید و  وادارکردن او به ایست همراه بوده است، اما بعدا معلوم شده که قضیه کاملا  وارونه بوده است. و این مداح نظرکرده بیت رهبری و صدا و سیما بوده است که به ماشین دیگر شلیک کرده و  او را وادار به توقف کرده است. حتی برطبق گزارش و گفتگوی روزنامه اعتماد* با راننده ماشین موردشلیک قرارگرفته که طبق معمول هیچ نشانه ای از  نام و مشخصات وی دیده نمی شود، معلوم می شود  که او باوجود آنکه همسرش پس از آن هفت تیرکشی و شلیک  به درعقب ماشین هم چنان درشوک و ناراحتی اعصاب به سرمی برد،  از شکایت خود صرفنظر کرده است.
اما روشن است  از آن جا که این قضیه به شکایت  و به مطبوعات کشیده شد و سپس انعکاس جهانی یافت، درپی دستورخاموش کردن این قضیه  دست هائی در پشت پرده  سریعا به فکرجلب رضایت شاکی پرداخته اند…

درحالی که گزارش های  نقل شده از محمودکریمی درمورد این ماجرا از مزاحمت اراذل و اوباش و  تهدید و  وادارکردن او به ایست همراه بوده است، اما بعدا معلوم شده که قضیه کاملا  وارونه آن بوده است. و این مداح نظرکرده  بیت رهبری و صدا و سیما بوده است که به ماشین دیگر شلیک کرده و  او را وادار به توقف کرده است. حتی برطبق گزارش و گفتگوی روزنامه اعتماد* با راننده ماشین موردشلیک قرارگرفته هیچ گزارشی نشانه ای از  نام و مشخصات وی دیده نمی شود، معلوم می شود  که او باوجود آنکه زنش هم چنان پس از آن هفت تیرکشی و شلیک  به درعقب ماشین هم چنان درشوک و ناراحتی اعصاب به سرمی برد،  از شکایت خود صرفنظر کرده است.

اما روشن است  از آن جا که این قضیه به شکایت  و به مطبوعات کشیده شد و سپس انعکاس جهانی یافت، درپی دستورخاموش کردن این قضیه  دست هائی در پشت پرده  سریعا به فکرجلب رضایت شاکی پرداختند.  برای خاموش کردن ماجرا حتی این شایعه را نیزپراکنده اند که گویا دستورجمع آوری اسلحه مداحان نیزصادرشد که البته لااقل تاکنون هیچ قرائن قابل استنادی برای آن صحت آن دیده نمی شود. خانه مداحان نیز بی توجه به این دروغ ها و وارونه گوئی ها  به حمایت از هم صنفی خود درآمده اند و منصورعرضی مرشدمداحان نیز گفته است که هرکس از نامی از محمودکریمی بیاورد تمام نمازو روزه  باطل است.

اما آنچه که دراین میان برملاشد و هدف هم درزگرفتن آن است، مسلح بودن مداحان نظرکرده نظام و مصونیت قضائی آنهاست که نشان می دهد این جماعت  بخشی از دستگاه امنیتی  رژیم بوه که درنقش  مروجان و مداحان اسلحه بدست اسلام سیاسی فعالیت می کنند . جماعتی که  یک سرشان به بارگاه ولایت وصل است و یک سرشان به سپاه و سردیگرشان به هیأت ها و مراسم های عزاداری برای جذب جوانان و سربازگیری ا زآنها برای نظام و بسیج و سایرنهادهای امنیتی.

سودای توسعه صنعت مداحی:

اگرمداحی را از صنایع دست پرورده حکومت های مذهبی بدانیم بیراهه نرفته ایم. اکنون حتی سودای توسعه این صنعت هم در دستورکارحکومتیان است: چنان که اخیرا رئیس خانه مداحان از راه اندازی رشته مداحی در  دانشگاه ها و تشکیل اتاق فکرآنها سخن گفته است!  بهرحال هفت تیرکشی یکی از چهرهای این جماعت فرصتی فراهم ساخته است تا بدنه این جماعت به خدمت نظام درآمده  و کارکردشان و آن چه را که قراراست در اتاق های فکرخود طراح و مداحی کنند بیش از پیش زیرذره بین و کنکاش قرارگیرند. وقتی دین ابزارحکومتی شود، مداحان نیزمداح حکومت و از پیچ و مهره های آن خواهند شد!

نگاه کنید به:

*- گفتگوی روزنامه اعتماد

*-  شاکی اعلام رضایت کرد

*- 5 نتیجه منطقی رضایت شاکی

*- وظیفه همذات سازی و جنون جمعی:

*- راه اندازی اتاق فکر و رشته مداحی در دانشگاه ها:

Advertisements

Posted on ژانویه 12, 2014, in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: